7. sınıf öğrencilerimizle Robert Kolej gezisi yaptık. Öğrencilerimizin 8. sınıfta girecekleri TEOG sınavına motive olmalarını ve lise öğrencileriyle konuşarak okulun atmosferini yaşamalarını amaçlayan gezimizde; okul tanıtım sorumlusundan okula giriş koşulları,okulun üniversite başarıları ve bursluluk konularında öğrencilerimiz bilgiler aldılar. 10. sınıf öğrencilerinin rehberliğinde okulun farklı bölümlerini gezdiler,müzik kulübünün etkinliğine katıldılar.
![](https://evrim.k12.tr/wp-content/uploads/2017/04/IMG-20170420-WA0004-jpg.webp)
Paylaşım Tarihi: 21.04.2017