4.sınıf İtalyanca öğrencileri öğretmenleri eşliğinde mahallemizdeki dükkanları ve meslekleri I MESTIERI E I LUOGHI DELLA CITTA’ ( Meslekler ve Şehir Mekanları) projesi kapsamında geziye katıldılar.
![](https://evrim.k12.tr/wp-content/uploads/2015/02/20150121_100943-jpg.webp)
Paylaşım Tarihi: 25.02.2015
4.sınıf İtalyanca öğrencileri öğretmenleri eşliğinde mahallemizdeki dükkanları ve meslekleri I MESTIERI E I LUOGHI DELLA CITTA’ ( Meslekler ve Şehir Mekanları) projesi kapsamında geziye katıldılar.