Psikolog Ayla Karaca, 25 Şubat Çarşamba günü okulumuzda 5. ve 6. sınıf öğrencilerimize ergenlik dönemi duygusal değişimleri ve zararlı alışkanlıklar konularında bir sunum gerçekleştirdi. Özellikle ergenlik dönemiyle ilgili merak ettiklerini sorma fırsatı bulan öğrencilerimiz, bunun yanı sıra zararlı alışkanlıklara karşı alabilecekleri önlemler hakkında da bilgi sahibi oldular.
Verdiği değerli bilgiler için Özel Evrim Okulları olarak Sayın Ayla KARACA’ya teşekkür ederiz.