“Türkiye Teknoloji Yıldızlarını Seçiyor” projesi kapsamında ilköğretim ve lise teknoloji takımları oluşturulmuştur. Bu projenin sınavına biz de Evrim Okulları olarak 4, 5, 6 ve 8. sınıflardan gönüllü öğrencilerimiz ile katıldık.
Kodlama, Robotik vb. eğitimlerden oluşan 3 yıl süreli proje kapsamında 5. sınıflardan Taylan Köseli, 8. sınıflardan Umut Tuna Akgül ve Tibet Yılmazer (2. aşama olan proje ödevini de başarı ile tamamlamak şartı ile) eğitim almaya hak kazanmıştır.
Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Sınav Sonuç Listesi