28 Mayıs Cumartesi günü “Sompo Japan Sigorta Var Mısın Akıllım Zeka Oyunları” ve Şişli ilçesinde gerçekleştirilen “Zeka ve Akıl Oyunları” turnuvalarına 4. sınıflar ile katıldık.
“Var Mısın Akıllım” yarışmasında 3 kişilik takımla finalin kapısından dönen öğrencilerimiz, Şişli ilçesine katıldıkları takımla 2 kategoride ikincilik elde ettiler.
Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.