Okulumuzda her sene düzenlenen Siena eğitim seyahati bu sene de keyifli ve verimli bir şekilde gerçekleştirildi.
Bu sene düzenlenen seyahatte öğrencilerimiz fotoğrafçılık- çizgi roman ve mutfak laboratuvarlarına katıldılar. Fotoğrafçılık laboratuvarı öğrencileri Siena’nın dört bir yanında yaptıkları çalışmalarla başarılı projeler yaratırken, mutfak laboratuvarına katılan öğrencilerimiz İtalyan mutfağını tanıdılar ve öğrendiler.