7. Sınıf öğrencilerimizle gerçekleştirdiğimiz Saint Joseph Fransız Lisesi gezimizde okul iletişim sorumlusu tarafından okul hakkında bilgi aldık.Okulun çeşitli bölümlerini( şeref salonu, spor salonu, okulun çeşitli bölümleri) gezerken okulun faaliyetleri, başarıları ve tarihi hakkında bilgiler edindik. Okulun içinde bulunan doğa müzesini gezdjk. Bu okula giriş şartlarıyla ilgili bilgi aldık.Kulüp çalışmaları, ders çalışma düzeni ,yabancı dil eğitimi, yurtdışı eğitim imkanları hakkında bilgiler alma fırsatı da bulduğumuz gezimiz keyifle sona erdi.