7/A sınıf öğrencilerimizle kasım ayında 7/B sınıf öğrencilerimizle aralık ayında Robert Kolej gezisi yaptık. Öğrencilerimizin 8. sınıfta girecekleri lise giriş sınavına motive olmalarını ve lise öğrencileriyle konuşarak okulun atmosferini yaşamalarını amaçlayan gezimizde; okul tanıtım sorumlusundan okula giriş koşulları,okulun üniversite başarıları ve bursluluk konularında öğrencilerimiz bilgiler aldılar.
![](https://evrim.k12.tr/wp-content/uploads/2017/04/IMG-20170420-WA0004-jpg.webp)
Paylaşım Tarihi: 15.12.2017