Portekiz’li ressam Paula Rego’nun Pera müzesinde açılan solo sergisi gezildi. Gravür, desen, akrilik boya, pastel boya ve heykellerden oluşan eserler incelenip eskizler ve etütler yapıldı.
![](https://evrim.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/IMG_6089-jpg.webp)
Paylaşım Tarihi: 26.12.2022
Portekiz’li ressam Paula Rego’nun Pera müzesinde açılan solo sergisi gezildi. Gravür, desen, akrilik boya, pastel boya ve heykellerden oluşan eserler incelenip eskizler ve etütler yapıldı.