7. ve 8. Sınıf öğrencilerimizle 04.01.2021 tarihinde Saint Benoit Fransız Lisesinin çevrim içi tanıtımına katıldık. Okulumuz mezunu Saint Benoit öğrencilerinden, okul öğrencilerinden ve okul müdür yardımcısından okulun faaliyetleri, başarıları ve tarihi hakkında bilgiler aldık. Okulun çeşitli bölümlerinin( tiyatro salonu, spor salonu, laboratuvarlar gibi okulun çeşitli bölümleri) gösterildiği videoyu izledik. Kulüp çalışmaları, ders çalışma düzeni, yabancı dil eğitimi, yurtdışı eğitim olanakları hakkında bilgiler alma fırsatı da bulduğumuz çevrim içi gezimiz keyifle sona erdi.