5 . ve 6. sınıflarından oluşan “küçük erkekler” takımımız okullar arası oynanan mendil kapmaca yarışmasında Şişli İlçe 1. si olmuştur. Turnuva sonunda birincilik kupasını alan takımımız oyuncularını tebrik ederiz
![](https://evrim.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/WhatsApp-Image-2019-03-06-at-09.31.08-jpeg.webp)
Paylaşım Tarihi: 13.03.2019
5 . ve 6. sınıflarından oluşan “küçük erkekler” takımımız okullar arası oynanan mendil kapmaca yarışmasında Şişli İlçe 1. si olmuştur. Turnuva sonunda birincilik kupasını alan takımımız oyuncularını tebrik ederiz