Okulumuz 5-B öğrencilerinden Atlas Artun Amiroğlu ve 6-B sınıfı öğrencilerinden Pia Yağmur Demir’in öğrencisi olduğu Şişli Bilim ve Sanat Merkezi’nde Türkçe Bölümü tarafından yürütülen yanlış yazılan Türkçe kelimeler ile ilgili proje kapsamında öğrencilerimizin yaptığı grafiti çalışmaları, Şişli Belediyesi tarafından Feriköy duvarlarına boyanmıştır.
Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.