loader image
Özel Evrim Okulları
Evrim Okulları “Red Nose Day” de Coştu, Eğlendi, Koruncuk Vakfına Fon Yarattı

Okulumuz bu yıl İngilizce Bölümü koordinasyonunda değişik bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdi. Çıkış noktası İngiltere olan ve birçok ülkede yardım toplama amaçlı eğlenceli etkinliklerle dolu “Red Nose Day” (Kırmızı Burun Günü) okulumuzda Koruncuk Vakfına destek amaçlı olarak 11 Ekim 2016 Salı günü gerçekleştirildi ve toplanan bağış bu vakfa 4 öğrencinin yıllık bursunu karşılamak üzere teslim edildi. Böylece öğrenciler mutaç olan kendi akranlarına destek olmuş oldular.

“HER YER KIRMIZI” diyerek yola çıktık. Tüm öğrenciler bu güne kırmızı serbest kıyafetlerle katıldılar. Kırmızı burunlar taktılar, kırmızı kurabiye ve kekler yediler, kırmızı balonlarla oynadılar, piyangoda hediyeler kazandılar ve fotoğraflar çektirerek günü anılarına kaydettiler.
Etkinliği 6. Sınıf İngilizce öğrencileri ve velileri yürüttü. Bu etkinliğin hazırlığı ve yürütülmesinde velilerinin desteğine gereksinimimiz vardı ve Okul

Aile Birliği de yardımcı oldu. Özverili çalışmaları için teşekkürler.

“Umudumuz siz sayın velilerimizin desteği ile Özel Evrim ailesine yakışacak bir bağışta bulunabilmemiz” idi ve amacımıza ulaştığımız için çok mutluyuz. Katkıda bulunan herkese binlerce teşekkürler.

En Güzel Sandviçi Ben Yaptım Previous Post
5. Sınıf Öğrencilerine Sağlık Beslenme Konulu Seminer Verilmiştir Next Post