Engelliler haftası kapsamında konuyla ilgili farkındalığı arttırmak adına okulumuz öğrencileri ve Saadet Özel Eğitim Okulları öğrencileri Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesinde birlikte şarkı söylediler ve dans ettiler.
![](https://evrim.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-20-at-12.01.18.jpeg)
Paylaşım Tarihi: 01.05.2024
Engelliler haftası kapsamında konuyla ilgili farkındalığı arttırmak adına okulumuz öğrencileri ve Saadet Özel Eğitim Okulları öğrencileri Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesinde birlikte şarkı söylediler ve dans ettiler.