Her sene olduğu gibi bu sene de büyük coşkuyla İtalyanca öğrenen çocuklarımızla Karnaval düzenledik. Ayrıca bu sene Okul Aile Birliği de düzenledikleri kermesle geleneksel İtalyan tatlılarını hazırladılar.
![](https://evrim.k12.tr/wp-content/uploads/2015/03/DSC08366-jpg.webp)
Paylaşım Tarihi: 24.03.2015
Her sene olduğu gibi bu sene de büyük coşkuyla İtalyanca öğrenen çocuklarımızla Karnaval düzenledik. Ayrıca bu sene Okul Aile Birliği de düzenledikleri kermesle geleneksel İtalyan tatlılarını hazırladılar.