8-14 MART Bilim Haftası etkinlikleri çerçevesinde 5-A ve 5-B sınıfları bilim insanlarının hayatlarını içeren pano ve sunum çalışmaları yaptılar.
6. ve 7. Sınıflarımız ise fen dersinde öğrendiklerini uyguladıkları maket proje çalışmalarını okulumuzda sergilediler. Anasınıfı, 6. ve 7. sınıflar bilim tarihinin büyük isimlerinin insanlık tarihini nasıl etkileyip dönüştürdüklerini ve bilimsel çalışmaların günlük yaşamımızda ne denli önem taşıdığını bir kez daha bizlere hatırlattılar.