NDS Okullarının düzenlediği 1.Akıl Oyunları Turnuvasına katılan 12 takım arasından, okulumuzun Akıl Oyunları Kulübü takımı 3. olmuştur. Öğrencilerimizi bu başarılarından dolayı kutlarız.
![](https://evrim.k12.tr/wp-content/uploads/2018/05/WhatsApp-Image-2018-05-27-at-8.21.20-PM-jpeg.webp)
Paylaşım Tarihi: 28.05.2018
NDS Okullarının düzenlediği 1.Akıl Oyunları Turnuvasına katılan 12 takım arasından, okulumuzun Akıl Oyunları Kulübü takımı 3. olmuştur. Öğrencilerimizi bu başarılarından dolayı kutlarız.