Cumhuriyetimizin 92. yılını Evrim Okulları olarak büyük bir coşkuyla kutladık. Bize cumhuriyeti armağan eden Mustafa Kemal ATATÜRK’e sahip olmanın mutluluğunu yaşadığımız törenimizde şiirler okuyup şarkılar söyledik.
![](https://evrim.k12.tr/wp-content/uploads/2015/11/GKN_1286-jpg.webp)
Paylaşım Tarihi: 30.10.2015
Cumhuriyetimizin 92. yılını Evrim Okulları olarak büyük bir coşkuyla kutladık. Bize cumhuriyeti armağan eden Mustafa Kemal ATATÜRK’e sahip olmanın mutluluğunu yaşadığımız törenimizde şiirler okuyup şarkılar söyledik.