14 Aralık 2021 Salı günü 7. Sınıf öğrencilerimizle gerçekleştirdiğimiz Kadıköy Anadolu Lisesi çevrim içi gezimizde öğrencilerimiz okul rehber öğretmeninden okula giriş şartları, okulun faaliyetleri, başarıları, tarihi ve ayrıca okulun sanat ve spor faaliyetleri, kulüp çalışmaları hakkında bilgi aldılar. Öğrencilerin okul ile ilgili merak ettiği soruları sorma fırsatı buldukları çevrim içi lise gezimiz keyifle sona erdi.