Sevgili öğrencimiz Kemal Arel Gürlü, 22 Ocak 2024 tarihinde katıldığı Sakarya’da gerçekleşen eskrim turnuvasında 2. olmuştur. Kendisini başarısından dolayı tebrik ederiz. Seninle gurur duyuyoruz Arel!
![](https://evrim.k12.tr/wp-content/uploads/2024/02/SAKARYA_ULUSLARARASI_ACIK_TURNUVA_1-scaled.webp)
Paylaşım Tarihi: 09.02.2024
Sevgili öğrencimiz Kemal Arel Gürlü, 22 Ocak 2024 tarihinde katıldığı Sakarya’da gerçekleşen eskrim turnuvasında 2. olmuştur. Kendisini başarısından dolayı tebrik ederiz. Seninle gurur duyuyoruz Arel!