loader image
Özel Evrim Okulları
Balkonuna Hayat Ver

“Kentin büyük ölçekli bir ev olduğunu ve sokakların da kentin odaları olduğunu unutmamak” Kentlilik Bilincinin yerleşmesinde önemli bir yaklaşımdır.
HAYATI GÜZELLEŞTİRMEYE YAŞADIĞIMIZ YERDEN BAŞLARSAK bu yaşadığımız kente katkı sağlamanın da önemli adımlarından biri olacaktır.
Bu düşünceler ışığında “Balkonuna Hayat Ver!” başlığında ÖZEL EVRİM OKULLARI olarak düzenlediğimiz yarışmaya tüm öğrencilerimizin katılımını bekleriz. .
Yarışmaya katılmak için öğrencilerimizin yarışma için belirledikleri bir balkonun öncesinde bir fotoğrafını çekerek 20 Mart 2015 tarihine kadar isimleriyle birlikte Bilgisayar Öğretmenimiz Sedat Yetiş’e göndermeleri yeterli olacaktır.

İkinci adımda 26 Mayıs 2015 tarihine kadar yarışmacı öğrencilerimizin bir proje olarak seçip güzelleştirdiği balkonun son halini fotoğraflayıp yine Bilgisayar Öğretmenimiz Sedat Yetiş’ e ulaştırmaları gerekmektedir.
Jüri üyelerimizin değerlendirmesi sonucu ilk üçe giren yarışmacılarımıza sürpriz hediyeler verilecektir.

NOT: Yarışma için seçilecek balkon kendi balkonumuz olabildiği gibi bir komşu ya da akrabamıza da ait olabilir. Proje olarak üzerinde rahat çalışma olanağı bulabileceğimiz bir yer olması önemlidir.

2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Aday Kayıtlarımız Başlamıştır Previous Post
Dünyanın Kalbi Durmasın Diye 7 Kıta + Evrim Okulları Doğa İçin Işığını Kapatıyor Next Post